Rodzinne spotkanie nad Jeziorem Dominickim

Dodano: 2019-06-10 09:31

Prawdziwie letnia, słoneczna aura towarzyszyła uczestnikom corocznego Rodzinnego Zlotu włoszakowickiego Sokoła, który odbył się 8 czerwca w Boszkowie-Letnisku. Impreza już po raz drugi była połączona z Mistrzostwami Gminy Włoszakowice w Piłce Plażowej.

W turnieju wzięło udział sześć trzyosobowych drużyn. Podobnie jak przed rokiem ostatecznym zwycięzcą rozgrywek została reprezentacja Family Team Włoszakowice. Drugie miejsce przypadło ekipie Jagoda Team, a trzecie zajął zespół Pen Team. Wszystkie wymienione drużyny otrzymały okazałe puchary ufundowane przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz wręczone przez prezesa TG „Sokół” Leszka Jagodzika.

Przy okazji spotkania rozegrano również mecze w najmłodszej grupie piłkarskiej działającej przy „Sokole” Włoszakowice oraz podsumowano miniony sezon jesienno-wiosenny, wręczając początkującym zawodnikom pamiątkowe dyplomy. Po zaciętej rywalizacji na małych piłkarzy i ich rodziców czekały przejażdżki rowerami wodnymi po Jeziorze Dominickim, wata cukrowa, grillowana kiełbasa i napoje.

Sobotni zlot, mający charakter pikniku rodzinnego i integracyjnego, zwieńczyła wspólna zabawa przy muzyce.

L. Jagodzik