Piknikowa atmosfera w Krzycku

Dodano: 2019-06-03 17:22

Niedzielne popołudnie 2 czerwca upłynęło w Krzycku Wielkim pod znakiem I Pikniku Rodzinnego zorganizowanego przez sołtys Natalię Walkowiak i Radę Sołecką. Na czas imprezy teren przy tutejszej sali wiejskiej zamienił się w pełne różnorodnych atrakcji „wesołe miasteczko”.

W programie wydarzenia znalazły się m.in. manewry strażackie w wykonaniu miejscowej jednostki OSP, rodzinny turniej rzutów do kosza, występ Krzyckiego Klubu Kabaretowego „Cokolwiek”, pokaz taekwondo i niezwykle emocjonujący mecz piłki nożnej matki kontra córki. Nie zabrakło też dodatkowych niespodzianek w postaci dmuchańców, gokartów, baniek mydlanych, malowania kredą, zabaw z animatorem, turnieju strzeleckiego, prezentacji maszyn żużlowych oraz stoisk z ciastem i grillowaną kiełbasą. Mówiąc w skrócie – każdy, bez względu na wiek, mógł znaleźć tutaj coś dla siebie.

Wysoka frekwencja potwierdziła, że mieszkańcom Krzycka przypadła do gustu taka forma spędzania wolnego dnia. -Bardzo nam się podobało, chcielibyśmy, żeby piknik na stałe zagościł w kalendarzu lokalnych imprez – powiedziała pod koniec wydarzenia jedna z jego uczestniczek. Czy uda się zrealizować to życzenie? Przekonamy się o tym już za rok.

D.J.