Amatorska Liga Halowa dobiegła końca

Dodano: 2019-03-05 12:25

W niedzielę 3 marca na hali sportowo-środowiskowej we Włoszakowicach została rozegrana ostatnia kolejka spotkań w ramach „Amatorskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej GZK – GOSiR 2018/2019”.

Zwycięzcą tegorocznej edycji zmagań piłkarskich została drużyna „Jenoty”, na drugim miejscu uplasował się zespół „Różowe Pantery”, a trzecia pozycja przypadł ekipie „THC Przemęt”. Na podium nie zmieściły się jedynie drużyny Grotniki Team i Werner Kenkel.

Za udział w lidze trzy najlepsze zespoły otrzymały następujące nagrody: bon o wartości 1.500 zł do wykorzystania w sklepie sportowym Sporting (pierwsze miejsce), torby sportowe (drugie miejsce) i plecaki sportowe (trzecie miejsce). Ponadto wszystkie drużyny biorące udział w rozgrywkach zostały uhonorowane pamiątkowymi pucharami wręczonymi przez kierownika GOSiR Arkadiusza Szymczaka i prezesa GZK Rafała Jagodzika. Statuetkę dla najlepszego strzelca odebrał reprezentujący barwy „Jenotów” Artur Krawczyk – zdobywca 26 bramek.

Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włoszakowicach serdecznie dziękują wszystkim drużynom za uczestnictwo w lidze i sportową postawę. Organizatorzy już teraz zapraszają do udziału w kolejnej edycji rozgrywek, których początek planowany jest na listopad bieżącego roku.