Pierwszoligowe emocje we Włoszakowicach

Dodano: 2019-02-04 08:37

W sobotnie popołudnie 2 lutego na włoszakowickiej hali sportowo-środowiskowej gościła piłka ręczna z prawdziwego zdarzenia. Wszystko za sprawą towarzyskiego meczu pomiędzy takimi pierwszoligowymi drużynami jak MKS Real Astromal Leszno i Nielba Wągrowiec.

Początek spotkania był bardzo wyrównany, a na tablicy świetlnej kilkukrotnie pojawiał się wynik remisowy. Dopiero pod koniec pierwszej połowy leszczyńscy szczypiorniści nieco odskoczyli swoim rywalom i do szatni schodzili z trzybramkową przewagą (12:9). Po przerwie wyższość Realu była jeszcze bardziej widoczna, dzięki czemu mecz  ostatecznie zakończył się zwycięstwem drużyny z Leszna 27:19.

Należy zaznaczyć, że każda z połów tego towarzyskiego pojedynku trwała po 25 minut, czyli o 5 minut krócej niż zazwyczaj.