Bezpańskie psy do adopcji

Dodano: 2019-01-09 09:50

Do gminnego przytuliska dla bezpańskich zwierząt stale trafiają kolejne porzucone psy, które szukają nowego domu. Poniżej przedstawiamy te aktualnie oczekujące na adopcję.

Fibi (suczka) – ma około 3 lat, waży 7 kg, jest po zabiegu sterylizacji. Uwielbia kontakt z ludźmi, jest bardzo posłuszna i chętna do nauki. Nie lubi towarzystwa innych psów.

Majka (suczka) – ma około 9 lat, jest po zabiegu sterylizacji. To duży, ale łagodny i grzeczny w stosunku do ludzi pies. Nie lubi towarzystwa innych psów.

Bruce (pies) – ma około 10 lat. Jest dużym, ale przyjacielskim i kontaktowym psem. Boi się obcych ludzi (zwłaszcza mężczyzn), lecz uwielbia przebywać z tymi, których zna.

Szczegóły na temat adopcji można uzyskać pod numerem telefonu: 667-178-873 lub poprzez stronę na facebooku: www.facebook.com/Przygarnij-Łapę-Włoszakowice-222608951554195/. Nie wydajemy psów do trzymania na łańcuchu!

Niektóre z powyższych piesków już bardzo długo wypatrują nowych właścicieli, którzy zapewnią im bezpieczne schronienie i choć odrobinę miłości. Nie każmy im czekać dłużej.

Więcej na temat problemu bezdomności psów w gminie Włoszakowice już w lutowym numerze „Naszego Jutra”!

A.A.