Basen w Boszkowie tuż tuż

Dodano: 2018-11-21 10:47

Na początku roku w boszkowskim hotelu Sułkowski rozpoczęto budowę krytego basenu. Po 11 miesiącach od tamtej chwili obiekt jest już prawie gotowy, do wykonania pozostały jedynie drobne prace wykończeniowe.

Oficjalne otwarcie jedynej takiej atrakcji na terenie gminy Włoszakowice, która powstała pod główną częścią hotelu (w miejscu kręgielni), zaplanowano na piątek 30 listopada. W skład obiektu wchodzą basen o wymiarach 12x6 m i głębokości 1,3 m, sauna, łaźnia oraz salka fitness z wyposażeniem do crossfitu.  

Co najmniej do końca roku kompleks będzie dostępny wyłącznie dla gości hotelowych. W późniejszym czasie planowana jest również możliwość wstępu dla osób z zewnątrz, ale tylko w wybranych dniach i godzinach (z możliwością zamknięcia obiektu w przypadku dużych grup konferencyjnych lub dużej liczby gości w wakacje, święta i długie weekendy).

Póki co przedstawiamy wizualizacje basenu oraz sauny i łaźni, lecz już niedługo będziemy mogli zaprezentować ich prawdziwy wygląd

Warto wspomnieć, że tuż po zakończeniu sezonu letniego przy ulicy Dworcowej w Boszkowie-Letnisku rozpoczęto też budowę dużego obiektu mieszkalno-usługowego. Kilkupiętrowy budynek o łącznej powierzchni 8 tys. m2 będzie prawdopodobnie spełniał funkcję noclegową. Inwestycję realizuje firma RJ Developer, a jej zakończenie ma nastąpić do 30 marca 2020 r.

A.A.