Radiowa ławeczka we Włoszakowicach

Dodano: 2018-05-11 09:06

W tym roku leszczyńskie Radio Elka obchodzi swoje 25. urodziny. Z tej okazji rozgłośnia, wraz z firmą Alberts z Osiecznej, ufundowała 25 czerwonych ławek, które stawiane są w różnych miejscach naszego regionu. Jedna z nich trafiła również do Włoszakowic, gdzie stanęła w honorowym miejscu pod Pałacem Sułkowskich.

W uroczystym przekazaniu ławeczki uczestniczyła sekretarz gminy Monika Klemenska, która przy okazji udzieliła również wywiadu redaktorowi Radia Elka Jarosławowi Adamkowi. -Gratuluję tak wspaniałego jubileuszu. Myślę, że ławka posłuży nie tylko naszym mieszkańcom, ale również osobom, które odwiedzają pałac we Włoszakowicach – powiedziała w trakcie rozmowy sekretarz (cały wywiad dostępny jest pod adresem: www.elka.tv/index.php?option=com_hwdvideoshare&task=viewvideo&Itemid=63&video_id=6620).

Czerwona ławeczka bez wątpienia będzie kolejną ozdobą Włoszakowic. Już w przyszłym tygodniu będą mogli skorzystać z niej studenci z całej Polski, którzy przyjadą do naszej gminy na XVII Akademicki Konkurs Klarnetowy.

A.A.