Koniarze podsumowali i planowali

Dodano: 2018-03-08 10:42

W środę 7 marca odbyło się zebranie sprawozdawczo-szkoleniowe Powiatowego Związku Hodowców Koni Wielkopolskich w Lesznie. Spotkanie członków Koła, w większości mieszkających na terenie naszej gminy, już po raz kolejny zostało zorganizowane na sali widowiskowej GOK we Włoszakowicach.

Na samym początku zgromadzonych koniarzy i zaproszonych gości powitał prezes Koła Krystian Samol, który w dalszej części spotkania przedstawił sprawozdanie Zarządu z działalności organizacji za 2017 rok. W międzyczasie przewodniczącym zebrania został wybrany Henryk Kiciński, a sekretarzem Milena Poślednik Szeliga. Następnie protokół Komisji Rewizyjnej przedstawiła Jolanta Goździkowska, a część szkoleniową poprowadził inspektor ZHK Mirosław Konarczak. Nie mogło też zabraknąć wystąpień doradcy żywieniowego Wytwórni Pasz Lira Piotra Chojnackiego oraz kierownika GOSiR Arkadiusza Szymczaka, który poruszył kwestię wrześniowej Wystawy Koni Hodowlanych w Bukówcu Górnym. Na spotkaniu pojawił się również wójt gminy Włoszakowice Stanisław Waligóra, składając koniarzom zaległe życzenia noworoczne i życząc dalszych sukcesów.

W poniższym pliku pdf publikujemy odczytane podczas zebrania sprawozdanie Powiatowego Związku Hodowców Koni Wielkopolskich w Lesznie za 2017 rok.

A.A.