Amatorska Liga Halowa zakończona

Dodano: 2018-03-05 11:53

W niedzielne przedpołudnie 4 marca na włoszakowickiej hali sportowo-środowiskowej odbyło się uroczyste zakończenie „Amatorskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej GZK Włoszakowice” w sezonie 2017/2018.

Tegorocznym zwycięzcą ligi został zespół Jenoty. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Dębu Boguszyn, a trzecie Drużyna Adisia.

Poza triumfatorami przez ostatnie dziesięć niedziel w ramach Amatorskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej rywalizowały drużyny Grotniki Team i Werner Kenkel.

Za udział w lidze drużyny otrzymały następujące nagrody:

  • Pierwsze miejsce – bon o wartości 1200 zł do wykorzystania w firmie Sporting,
  • Drugie i trzecie miejsce – kupon promocyjny do wykorzystania na hali sportowo-środowiskowej we Włoszakowicach.

Ponadto wszystkie drużyny biorące udział w rozgrywkach zostały uhonorowane pamiątkowymi pucharami, które ufundowała firma Sporting. Przyznano również jedną dodatkową nagrodę w postaci statuetki dla najlepszego strzelca. Odebrał ją Artur Krawczyk z drużyny Jenoty, który w trakcie całej ligi zdobył aż 17 bramek.

Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. serdecznie dziękuje wszystkim drużynom za grę w lidze i sportową postawę. Szczególne podziękowania należą się również wspaniałej publiczności, która podczas każdej kolejki licznie wypełniała trybuny hali i dopingowała swoich ulubieńców.

Tekst: K. Kaczmarek, zdjęcia: D.J.