Ping-pongowe zmagania w Dłużynie

Dodano: 2018-03-05 11:17

W niedzielę 4 marca na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Dłużynie już po raz trzynasty odbył się „Wielkanocny Turniej Tenisa Stołowego”. Zawody przyciągnęły 15 sympatyków ping-ponga z Włoszakowic, Bukówca Górnego oraz Dłużyny i były podsumowaniem treningów organizowanych w szkole od października 2017 r. do marca 2018 r.

W wyniku trwających blisko 4 godziny zaciętych zmagań pierwsze miejsce w turnieju zajął Mateusz Furman z Dłużyny, na drugiej pozycji uplasował się Tomasz Linka z Włoszakowic, a trzecia lokata przypadła Zbigniewowi Otto z Dłużyny.

Po zakończeniu rozgrywek zawodnicy, którzy zajęli miejsca na podium, otrzymali puchary ufundowane przez gminę Włoszakowice, a wręczone przez dyrektora SP w Dłużynie Dariusza Walczaka.

Organizatorzy turnieju kierują szczególne słowa podziękowania dla  Bogdana Sujeckiego i Tomasza Kaźmierczaka za przygotowanie i przeprowadzenie zawodów.