Zakończenie karnawału w Dominicach

Dodano: 2018-02-13 11:49

W samej końcówce karnawału koncertu noworocznego zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury doczekali się mieszkańcy Dominic. Ostatkowe spotkanie przy muzyce odbyło się w poniedziałkowy wieczór 12 lutego w siedzibie miejscowej Spółdzielni Socjalnej „Kotwica”.

Dominicki koncert został zainaugurowany przez sołtysa wsi Mateusza Krystiansa, który powitał zebranych mieszkańców miejscowości i przekazał głos wójtowi gminy Włoszakowice Stanisławowi Waligórze. Tradycyjnie już wójt przedstawił sytuację demograficzną gminnych miejscowości oraz podsumował realizowane inwestycje. W dalszej części noworocznego spotkania artystyczne doznania zapewnili publiczności solista Studia Piosenki GOK Szymon Nowaczyk i włoszakowicka wokalistka Halina Kaczmarek, której akompaniował Mariusz Kowalczyk. Podczas występów ze sceny popłynęły największe przeboje polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej, często w odmiennych i bardzo oryginalnych aranżacjach.

Na zakończenie poniedziałkowego koncertu kilka słów o funkcjonowaniu „Kotwicy” powiedział jej prezes Zbigniew Zalesiński, który następnie zaprosił wszystkich do skorzystania z poczęstunku przygotowanego przez pracowników spółdzielni.

A.A.