Sądzia ma prawdziwe cheerleaderki

Dodano: 2017-12-05 12:14

W niedzielne popołudnie 3 grudnia na sali wiejskiej w Sądzi odbyło się uroczyste pasowanie na cheerleaderki dziewczynek z miejscowej grupy „Dance Stars” połączone z zabawą andrzejkową.

Podczas spotkania na dziewczynki czekało mnóstwo atrakcji, w tym wróżenie z kart, lanie wosku, ciasteczka z wróżbą itp.. Oprócz zabawy wszystkie kandydatki musiały przejść test sprawnościowy i oficjalnie poprosić o pasowanie swoją trenerkę Małgorzatę Piasecką. Następnym zadaniem było zrobienie bransoletki cheerleaderki, po którym każda z dziewczynek została uroczyście pasowana pomponami i otrzymała pamiątkowy dyplom. Po wielu pozytywnych emocjach przyszedł czas na tort i inne słodkości.

Na zakończenie pełnego wrażeń popołudnia miał przyjść jeszcze święty Mikołaj, lecz prawdopodobnie zaglądając przez okno wystraszył się testu sprawnościowego, więc upominki zostawił  pod drzwiami i po cichutku odjechał.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację pasowania, tj. trenerce Małgorzacie Piaseckiej, Sylwii Roszak, Kindze Poloch, a w szczególności Beacie Donaj, która poprowadziła całą imprezę, zadbała o wyśmienitą zabawę i wspaniałe wróżby.

Kinga Poloch