Działki budowlane w atrakcyjnej lokalizacji!
Gmina Włoszakowice sprzedaje działki!
Gdzie? Włoszakowice, ul. Kurpińskiego przy wylocie w stronę Bukówca Górnego.
Ile? 12 działek do sprzedania. w nowej niższej cenie 42 zł za m kw. netto.

Włoszakowiccy piłkarze ręczni walczący o mistrzostwo Wielkopolski młodzika, nie mają w ostatnim czasie chwili wytchnienia. Po zaledwie dwóch dniach od ostatniego starcia ligowego podejmowali na własnej hali kolejną drużynę ze stolicy naszego województwa, tym razem MKS Poznań I.

Jak nietrudno się domyślić, było to kolejne znakomite, pełne emocji i zwrotów akcji spotkanie. Przez całe 50 minut szala zwycięstwa przechylała się z jednej strony na drugą, o czym informowały żywiołowe reakcje zgromadzonych na trybunach kibiców. Pierwsza część spotkania zakończyła się jednopunktową przewagą gospodarzy (15:14), co zapowiadało jeszcze bardziej pasjonującą drugą połowę. Gorąca atmosfera pojedynku dała się we znaki nawet samym piłkarzom, którzy popełniali proste błędy i otrzymywali liczne kary indywidualne. Po upływie regulaminowego czasu gry na tablicy świetlnej widniał wynik 28:29 dla gości z Poznania, lecz miejscowym szczypiornistom pozostał jeszcze do wykonania rzut karny. Bezbłędnie rzucił go Szymon Borowczak, który z 14 bramkami na koncie (aż 8 z karnych) został bohaterem środowego meczu, dając swojej drużynie niezwykle cenny remis.

Ostatni mecz sezonu podopieczni Jacka Mateckiego rozegrają 21 kwietnia o godzinie 16:30, kiedy to zmierzą się przed własną publicznością z drużyną MKS Nielba Wągrowiec. Już teraz serdecznie zapraszamy do gorącego dopingu!

W trakcie środowego meczu bramki dla SPR GZK Włoszakowice zdobywali: Szymon Borowczak (14), Jakub Bednarczyk (5), Michał Leśniak (4), Eryk Rutkiewicz (3), Dawid Lorych (2) i Błażej Kot (1).