Zaległy mecz ze Swarzędzem

Dodano: 2017-04-11 11:03

Po kilku dodatkowych dniach przerwy spowodowanych przełożeniem meczu, najstarsza grupa włoszakowickich szczypiornistów powróciła do rozgrywek przed własną publicznością. W ramach zaległego spotkania o mistrzostwo Wielkopolski, młodzicy podejmowali u siebie drużynę UKS Lider Swarzędz.

Rozpoczęty z opóźnieniem mecz już od samego początku zapowiadał wielkie emocje. Żadna z drużyn nie zamierzała odpuścić, przez co tempo spotkania było zabójcze, a akcja goniła akcję. Na tablicy świetlnej przez większość czasu utrzymywał się wynik zbliżony do remisu, lecz pierwszą połowę z minimalną przewagą (15:16) wygrała drużyna gości. Bezpośrednio po przerwie obraz gry nie uległ większym zmianom, dzięki czemu zebrana na trybunach publiczność mogła nadal podziwiać wzajemnie wyprowadzane ciosy. Dopiero w ostatnich 10 minutach inicjatywę przejęli gospodarze, którzy zdołali wyrobić sobie kilkupunktową przewagę. Ta utrzymała się już do samego końca i ekipie SPR GZK Włoszakowice udało się pokonać trudnych rywali ze Swarzędza 30:26.

Podopieczni Jacka Mateckiego nie zwalniają tempa. Po dwóch wygranych z wyżej notowanymi zespołami, czekają już na piłkarzy reprezentujących drużynę MKS Poznań I, którzy pojawią się we Włoszakowicach w najbliższą środę 12 kwietnia. Początek meczu jak zawsze o godzinie 17:15. Zapraszamy!

W trakcie poniedziałkowego meczu bramki dla SPR GZK Włoszakowice zdobywali: Jakub Bednarczyk (8), Szymon Borowczak (7), Eryk Rutkiewicz (6), Błażej Kot (4), Dawid Lorych (3), Daniel Hałupka (2).