Wielkanocny Turniej Tenisa Stołowego w Dłużynie

Dodano: 2015-04-12 18:02

W sobotnie popołudnie 11 kwietnia w sali gimnastycznej ZS w Dłużynie został rozegrany Wielkanocny Turniej Tenisa Stołowego. Rozgrywane tradycyjnie w bliskości świat wielkanocnych zawody zostały zorganizowane już po raz 12.

Turniej rozpoczął się równo o godzinie 13:00. Jego oficjalnego otwarcia dokonał Bogdan Sujecki z Dłużyny, który wraz z Piotrem Szulcem pełnił rolę głównego organizatora imprezy. W rozgrywkach wzięło udział 13 zawodników, którzy rywalizowali ze sobą w 3 różnych kategoriach: juniorów, seniorów i kobiet. Zacięte pojedynki toczyły się w grupach, z których następnie zostali wyłonieni zwycięzcy. Czołowe miejsca przypadły oczywiście gospodarzom, czyli zawodnikom z Dłużyny, którzy byli w zdecydowanej większości. Wśród juniorów najlepszy okazał się Krystian Otto, wśród seniorów Piotr Szulc, natomiast wśród kobiet zwyciężyła Karolina Walczak.

Po zakończeniu rozgrywek wszyscy tenisiści zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami, a zawodnicy, którzy zajęli miejsca na podium, otrzymali ponadto puchary ufundowane przez gminę Włoszakowice. Wręczyli je Bogdan Sujecki i Dariusz Walczak - dyrektor ZS w Dłużynie.

Poniżej prezentujemy pełną listę zawodników i zajęte przez nich miejsca.

Juniorzy:

I miejsce - Krystian Otto

II miejsce - Krzysztof Peisert

III miejsce - Patryk Szulc

IV miejsce - Paweł Parchimowicz

Seniorzy:

I miejsce - Piotr Szulc

II miejsce - Zbigniew Otto

III miejsce - Arkadiusz Poloch

IV miejsce Bogdan Sujecki

V miejsce - Sebastian Piotrowski

Kobiety:

I miejsce - Karolina Walczak

II miejsce - Honorata Szulc

III miejsce - Sandra Hanusek

IV miejsce - Agata Parchimowicz

Tekst i foto: A.A.