AKTUALNOŚCI

fotografia
Śmigus-dyngus na sportowo

Dodano : 2019-04-23 15:19

Lany poniedziałek, znany także jako śmigus-dyngus, upłynął we Włoszakowicach pod znakiem drugiej edycji biegu „Droga do Emaus”. Tym razem na spotkanie ze zmartwychwstałym Jezusem wyruszyło aż 174 uczestników, czyli o kilkudziesięciu więcej niż w zeszłym roku.

fotografia
W Boszkowie szukali wielkanocnego zajączka

Dodano : 2019-04-19 11:57

Najbardziej oczekiwanym przez najmłodszych dniem Wielkiego Tygodnia jest czwartek, kiedy to w naszym regionie domy odwiedza zajączek wielkanocny (w innych częściach Polski zajączek przychodzi zazwyczaj w niedzielę). Przy okazji swojej wizyty w Boszkowie długo oczekiwany gość przygotował dla dzieci wiele niespodzianek.

fotografia
Grotniczanie w czynie społecznym

Dodano : 2019-04-19 10:35

Obywatele, obywatelki! Dzielny lud robotniczy, który każdego dnia pracuje dla dobra naszego narodu, po raz kolejny wykazał się godną podziwu inicjatywą i bezinteresownym działaniem. Na przełomie marca i kwietnia niestrudzeni towarzysze z Grotnik odnowili fasadę stanowiącej wspólne mienie świetlicy wiejskiej, by ta cieszyła oczy mieszkańców podczas pierwszomajowego pochodu.

fotografia
Wybory do samorządów wiejskich

Dodano : 2019-04-18 12:40

W dniach 29 marca – 17 kwietnia we wszystkich dwunastu sołectwach gminy Włoszakowice odbyły się zebrania wiejskie. W ich trakcie mieszkańcy poszczególnych miejscowości wybrali członków samorządów wiejskich, w tym sołtysów i osoby zasiadające w radach sołeckich. Przedstawiamy kompletne wyniki wyborów.

fotografia
Przedszkolaki znowu odwiedziły urząd

Dodano : 2019-04-17 10:00

W Wielką Środą Urząd Gminy po raz kolejny odwiedzili mali goście. Tym razem przedświąteczną wizytę urzędnikom złożyły dzieci z oddziału przedszkolnego położonego przy ulicy Spokojnej we Włoszakowicach.

fotografia
Wicemistrzostwo Polski dla Eweliny Weiss

Dodano : 2019-04-16 10:50

Siedemnastoletnia kulturystka z Włoszakowic Ewelina Weiss, będąca w trakcie swojego debiutanckiego sezonu, nie przestaje wygrywać. Po medalach zdobytych na zawodach w Gdańsku i Grodzisku Wielkopolskim wywalczyła drugie miejsce na kieleckich Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness, rozgrywanych w dniach 12-14 kwietnia.

   Wczytywanie...