AKTUALNOŚCI

fotografia
„Melodyjna” wigilia we Włoszakowicach

Dodano : 2018-12-19 09:37

Święta Bożego Narodzenia już za kilka dni, a więc obecny tydzień to najlepszy moment na uczczenie ich w gronie współpracowników czy znajomych. Jedno z ostatnich spotkań opłatkowo-wigilijnych w naszej gminie odbyło się 18 grudnia we włoszakowickiej sali widowiskowej GOK, gdzie świętowały członkinie miejscowego Zespołu Wokalnego „Melodia”.

fotografia
Włoszakowice czekają na święta

Dodano : 2018-12-18 15:11

Dokładnie za tydzień usiądziemy przy stołach, by wspólnie z najbliższymi świętować Boże Narodzenie. Odliczając dni do nadchodzących świąt prezentujemy kilka migawek z Włoszakowic, gdzie niedawno rozbłysnęły różnokolorowe światełka.

fotografia
UKS ZSO Włoszakowice podsumował rok

Dodano : 2018-12-18 12:03

Prezentujemy sprawozdanie z działalności Uczniowskiego Klubu Sportowego działającego przy Zespole Szkól Ogólnokształcących we Włoszakowicach za 2018 rok.

fotografia
Wójt gościł włoszakowickich szachistów

Dodano : 2018-12-18 09:07

W poniedziałek 17 grudnia wójta Roberta Kasperczaka odwiedzili zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego działającego przy Zespole Szkół Ogólnokształcących we Włoszakowicach, którzy pod koniec listopada zajęli czwarte miejsce na Finale Mistrzostw Wielkopolski w Pleszewie. W spotkaniu uczestniczyła też prezes włoszakowickiego klubu szachowego i instruktorka szachistów, wyróżniona w ostatnim czasie trzema znaczącymi nagrodami za pracę włożoną w propagowanie królewskiej dyscypliny sportu.

fotografia
Boskie narodziny w Bukówcu

Dodano : 2018-12-17 13:47

Z okresem bożonarodzeniowym nierozłącznie kojarzą się tradycyjne przedstawienia jasełkowe wystawiane zazwyczaj przez dzieci i młodzież. Na tydzień przed zbliżającymi się świętami swoją wersję historii narodzin Jezusa zaprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Bukówcu Górnym.

fotografia
Wystartowała II edycja „Crossu ścieżkami Bartka z Piekła”

Dodano : 2018-12-17 11:36

Zimowy „Cross ścieżkami Bartka z Piekła” to cykl czterech imprez biegowych odbywających się w leśnej scenerii Przemęckiego Parku Krajobrazowego. Tegoroczna edycja wydarzenia organizowanego w okolicy Dominic przez klub HKS Azymut Mochy wystartowała w niedzielę 16 grudnia.

   Wczytywanie...