Dodano : 2014-02-06 7:45
Działki budowlane w atrakcyjnej lokalizacji!
Gmina Włoszakowice sprzedaje działki!
Gdzie? Włoszakowice, ul. Kurpińskiego przy wylocie w stronę Bukówca Górnego.
Ile? 12 działek do sprzedania. w nowej niższej cenie 42 zł za m kw. netto.
czytaj więcej
AKTUALNOŚCI

fotografia
Seniorzy powitali lato

Dodano : 2017-06-28 09:44

Kilka dni po rozpoczęciu astronomicznego i kalendarzowego lata członkowie Stowarzyszenia – Koło Gminne Emerytów, Rencistów i Inwalidów powitali najcieplejszą porę roku. Dokonali tego tradycyjnie w Boszkowie-Letnisku, gdzie nad Jeziorem Dominickim czekały na nich liczne atrakcje.

fotografia
Amatorska Liga Wsi na półmetku

Dodano : 2017-06-27 10:30

W piątek 23 czerwca na Kompleksie Boisk Sportowych Orlik w Krzycku Wielkim odbyła się piąta z dziewięciu kolejek Amatorskiej Ligi Wsi Piłki Nożnej. Tym razem była to tzw. kolejka nocna, gdyż wszystkie mecze zostały rozegrane późnym wieczorem przy sztucznym oświetleniu.

fotografia
Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze

Dodano : 2017-06-26 12:07

Miniona niedziela 25 czerwca upłynęła w Boguszynie pod znakiem corocznych zawodów sportowo-pożarniczych. Tego dnia na miejscowym boisku sportowym pojawiły się reprezentacje większości jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych położonych na terenie gminy Włoszakowice.

fotografia
III Parafiada we Włoszakowicach

Dodano : 2017-06-25 20:52

III edycja festynu parafialnego we włoszakowickiej parafii pw. Świętej Trójcy odbyła się w niedzielne popołudnie 25 czerwca. Zorganizowana tradycyjnie na terenie przykościelnym impreza oscylowała wokół zagadnień związanych z Maryją, a wszystko za sprawą obchodzonej w tym roku 100. rocznicy objawień fatimskich.

fotografia
Dąb Boguszyn walczył o okręgówkę

Dodano : 2017-06-24 19:38

W ostatnią sobotę czerwca boisko piłkarskie w Boguszynie gościło drugi mecz barażowy o awans do leszczyńskiej Klasy Okręgowej. Zmierzyły się w nim drużyny, które w rozgrywkach A-klasowych zajęły drugie miejsca w swoich grupach, a więc miejscowy Dąb Boguszyn i przyjezdna Sarnowianka Sarnowa.

fotografia
Zakończenie roku w ognisku muzycznym

Dodano : 2017-06-23 19:36

Podobnie jak setki uczniów z gminy Włoszakowice, tak i podopieczni Samorządowego Ogniska Muzycznego zakończyli dzisiaj rok szkolny. Szlifowane przez ostatnich kilka miesięcy umiejętności gry na instrumentach zaprezentowali podczas popołudniowego koncertu w Sali Trójkątnej włoszakowickiego Pałacu Sułkowskich.

   Wczytywanie...