OSP

fotografia
Zebrania w jednostkach OSP zakończone

Dodano : 2019-03-16 10:03

W piątek 15 marca odbyło się ostatnie z zaplanowanych zebrań sprawozdawczych w gminnych jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych. Zainaugurowany na początku lutego okres strażackich spotkań zakończyli druhowie z OSP Boszkowo.

fotografia
Kolejne ćwiczenia strażackie w naszej gminie

Dodano : 2019-03-14 10:53

13 marca na terenie Wytwórni Opakowań Wojciech Kenkel w Sądzi leszczyńska Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej przeprowadziła ćwiczenia zgrywające współdziałanie strażaków JRG Leszno oraz członków jednostek OSP z gmin Włoszakowice i Wijewo.

fotografia
Gminne eliminacje do OTWP

Dodano : 2019-02-28 09:02

27 lutego w Zespole Szkół Ogólnokształcących we Włoszakowicach zakończyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Do strażackich zmagań wiedzowych przystąpiło w tym roku 15 uczestników z okolicznych placówek oświatowych.

fotografia
Zebrania w gminnych jednostkach OSP

Dodano : 2019-02-26 07:58

Członkowie OSP Grotniki zainaugurowali w tym roku okres zebrań sprawozdawczych w jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu naszej gminy. Podobne spotkania mają już za sobą strażacy z OSP Bukówiec Górny i OSP Włoszakowice, a w nadchodzących tygodniach spotkają się również druhowie z pozostałych miejscowości.

fotografia
Zebranie ZOG OSP RP we Włoszakowicach

Dodano : 2019-01-29 12:05

W piątek 25 stycznia we włoszakowickiej sali widowiskowej GOK odbyło się zebranie Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych we Włoszakowicach. Przybyli na nie przedstawiciele jedenastu jednostek OSP z terenu naszej gminy oraz wójt Robert Kasperczak.

fotografia
Jednostki OSP bogatsze o nowy sprzęt

Dodano : 2018-11-17 13:41

W sobotę 17 listopada na sali widowiskowej GOK we Włoszakowicach odbyło się uroczyste przekazanie wyposażenia medycznego i urządzeń ratownictwa, niezbędnych do udzielenia pomocy poszkodowanym bezpośrednio na miejscu popełnienia przestępstwa. Sprzęt zakupiony ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości, został powierzony 11 jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu naszej gminy.

   Wczytywanie...