Informacje dla mieszkańców

fotografia
Przejazd w Boszkowie już otwarty

Dodano : 2018-09-07 11:42

6 września zakończył się długo wyczekiwany przez letników i mieszkańców gminy Włoszakowice remont, polegający na modernizacji przejazdu kolejowego w Boszkowie-Letnisku. Inwestycja przeprowadzona przez PKP Polskie Linie Kolejowe znacząco ułatwi bezpieczne pokonywanie torowiska.

fotografia
Kurpińskiego nabiera kształtu

Dodano : 2018-08-21 09:27

Kilka dni temu ciężki sprzęt zajął kolejny fragment ulicy Kurpińskiego we Włoszakowicach. Tym razem prace polegające na wykonaniu nowej podbudowy drogi i poszerzeniu jezdni do trzech pasów objęły odcinek od ulicy Myśliwskiej do Banku Spółdzielczego. Dojazd do Urzędu Gminy i marketu Dino możliwy jest od strony kościoła (na odcinku od parkingu przy Urzędzie Gminy do Dino został wprowadzony ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną).

fotografia
Rejestracja narodzin dziecka online

Dodano : 2018-08-03 07:42

Od 1 czerwca br. istnieje możliwość rejestracji nowo narodzonego dziecka przez internet. Sprawdź co należy zrobić, aby tego dokonać.

fotografia
Bukówiec z asfaltem, Boguszyn z krzyżówką

Dodano : 2018-08-01 14:47

Dokładnie dwa miesiące pozostały do końca oficjalnego terminu realizacji największej inwestycji w historii powiatu leszczyńskiego, polegającej na budowie i przebudowie drogi powiatowej nr 3903P. Choć prace nad łącznikiem z powstającą ekspresówką S5 zostaną zapewne nieco przedłużone, to 28-kilometrowa trasa nabiera już ostatecznego kształtu.

fotografia
Kurpińskiego coraz bardziej rozkopana

Dodano : 2018-07-31 13:09

W poniedziałek 30 lipca rozpoczął się kolejny etap przebudowy ulicy Kurpińskiego we Włoszakowicach. Prace polegające na wykonaniu nowej podbudowy drogi i poszerzeniu jezdni do trzech pasów objęły tym razem odcinek od parkingu przy Urzędzie Gminy do ulicy Myśliwskiej. Dojazd do urzędu możliwy jest teraz od strony kościoła.

   Wczytywanie...