Informacje dla mieszkańców

fotografia
Absolutorium dla wójta gminy Włoszakowice

Dodano : 2018-07-02 14:23

Na sesji w dniu 27 czerwca 2018 roku Rada Gminy Włoszakowice udzieliła wójtowi gminy Włoszakowice Stanisławowi Waligórze absolutorium za rok 2017.

fotografia
Rozkopana ulica Kurpińskiego

Dodano : 2018-06-27 14:22

Jak już informowaliśmy, rozpoczęły się intensywne prace budowlane na ulicy Kurpińskiego we Włoszakowicach. Prezentujemy jak aktualnie wygląda główna arteria siedziby naszej gminy, będąca częścią drogi powiatowej nr 3903P – powstającego łącznika z ekspresową S5.

fotografia
Łącznik z S5 coraz bliżej ukończenia

Dodano : 2018-06-20 14:17

Nieco ponad 3 miesiące pozostały do ukończenia największej w historii powiatu leszczyńskiego inwestycji, polegającej na budowie i przebudowie drogi powiatowej nr 3903P, która przebiega m.in. przez naszą gminę. Właśnie rozpoczęły się roboty drogowe na ulicy Kurpińskiego we Włoszakowicach, której fragment został czasowo wyłączony z ruchu.

fotografia
Nowe taryfy za dostawę wody i odbiór ścieków

Dodano : 2018-06-20 11:08

Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. ogłosił nowe taryfy za dostawę wody i odbiór ścieków. Zobacz stawki, które już niedługo będą obowiązywać na terenie gminy Włoszakowice.

fotografia
Czerwcowy raport z budowy kanalizacji

Dodano : 2018-06-06 12:27

Publikujemy aktualny raport z budowy kanalizacji sanitarnej w Krzycku Wielkim, Sądzi, Boszkowie-Letnisku i Ujazdowie oraz rozbudowy oczyszczalni ścieków w Grotnikach, a więc prac wykonywanych w ramach projektu POIiŚ.

fotografia
Raport z rozbudowy sieci kanalizacyjnej

Dodano : 2018-05-09 13:00

Przedstawiamy kolejny raport z budowy kanalizacji sanitarnej w Krzycku Wielkim, Sądzi, Boszkowie-Letnisku i Ujazdowie oraz rozbudowy oczyszczalni ścieków w Grotnikach, czyli prac wykonywanych w ramach projektu POIiŚ.

   Wczytywanie...