Informacje dla mieszkańców

fotografia
Rondo pod Nietążkowem już przejezdne

Dodano : 2018-10-18 14:14

Bez przeszkód można już przejechać w kierunku Poznania nowo wybudowaną drogą przez las za Boguszynem. Ostatni z elementów otwartej niedawno trasy, a więc rondo najazdowe na wysokości Nietążkowa, został właśnie oddany do użytku.

fotografia
Oświadczenie GZK w sprawie jakości wody

Dodano : 2018-10-10 11:41

W związku z rozpowszechnianiem informacji o niebezpiecznym skażeniu wody pitnej dystrybuowanej do odbiorców na terenie gminy Włoszakowice publikujemy oficjalne oświadczenie Gminnego Zakładu Komunalnego Sp. z o.o. w tej sprawie.

fotografia
Jakość wody w kranach - droga od ujęcia do naszych domostw

Dodano : 2018-10-02 08:32

Niewiele osób zwraca uwagę na fakt, że jakość zużywanej przez nas codziennie wody jest bardzo istotną sprawą, szczególnie w kontekście zaspokajania potrzeb socjalno-bytowych. Rzadko kto zdaje sobie również sprawę z tego, że woda wtłaczana do wodociągu publicznego objęta jest stałym monitoringiem.

fotografia
Przejazd w Boszkowie już otwarty

Dodano : 2018-09-07 11:42

6 września zakończył się długo wyczekiwany przez letników i mieszkańców gminy Włoszakowice remont, polegający na modernizacji przejazdu kolejowego w Boszkowie-Letnisku. Inwestycja przeprowadzona przez PKP Polskie Linie Kolejowe znacząco ułatwi bezpieczne pokonywanie torowiska.

   Wczytywanie...