Dodano : 2014-02-06 7:45
Działki budowlane w atrakcyjnej lokalizacji!
Gmina Włoszakowice sprzedaje działki!
Gdzie? Włoszakowice, ul. Kurpińskiego przy wylocie w stronę Bukówca Górnego.
Ile? 12 działek do sprzedania. w nowej niższej cenie 42 zł za m kw. netto.
czytaj więcej
Inne

fotografia
Kolejne inwestycje ZDG

Dodano : 2017-07-14 10:29

Na przełomie czerwca i lipca bieżącego roku Zarząd Dróg Gminnych zrealizował kolejne inwestycje na terenie gminy Włoszakowice.

fotografia
Nie wszystko nadaje się do spalenia w piecu, nie wszystko można składować na posesji

Dodano : 2017-07-07 14:10

Tutejszy Urząd pragnie uczulić mieszkańców na to co jest składowane na posesjach i co spalane w piecach CO. Przede wszystkim należy pamiętać, że nie każde drewno nadaje się do składowania i spalania, albowiem może stanowić odpad niebezpieczny, którego magazynowanie wymaga uzyskania stosownych zezwoleń, a spalanie dopuszczalne jest jedynie w specjalistycznych instalacjach.

fotografia
Sukces MOD na festiwalu w Niemczech

Dodano : 2017-07-03 14:45

W dniach 30 czerwca – 2 lipca bieżącego roku Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Blue Brass Band” wraz z Mażoretkami „Twins” z Włoszakowic uczestniczyła w 62 „Rasteder Musiktage” w niemieckim Rastede. Jest to największy festiwal orkiestr paradnych na naszym kontynencie, będący jednocześnie otwartymi Mistrzostwami Europy zespołów marszowych.

fotografia
Dzień Matki i Ojca w Bukówcu Górnym

Dodano : 2017-06-29 10:04

Nazajutrz po boszkowskim powitaniu lata zaległy Dzień Matki i Ojca obchodzili członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Bukówcu Górnym. Okolicznościowe spotkanie z tej okazji odbyło się tradycyjnie w miejscowej restauracji „Stodoła”.

fotografia
Seniorzy powitali lato

Dodano : 2017-06-28 09:44

Kilka dni po rozpoczęciu astronomicznego i kalendarzowego lata członkowie Stowarzyszenia – Koło Gminne Emerytów, Rencistów i Inwalidów powitali najcieplejszą porę roku. Dokonali tego tradycyjnie w Boszkowie-Letnisku, gdzie nad Jeziorem Dominickim czekały na nich liczne atrakcje.

   Wczytywanie...