„Kolorowe Kredki” ubarwiają Dworcową

Dodano: 2017-12-01 12:43

Na początku obecnego roku szkolnego edukacyjną ofertę Włoszakowic wzbogaciła jeszcze jedna prywatna placówka. Mowa oczywiście o Przedszkolu Niepublicznym „Kolorowe Kredki”, które powstało przy ulicy Dworcowej.

Jak już pisaliśmy we wrześniowym numerze „Naszego Jutra”, właścicielką kameralnego przedszkola jest Kinga Łoła z Kaszczoru. Poddany kapitalnemu remontowi budynek posiada dwie przestronne sale wyposażone w atestowane meble i oddzielne łazienki. W placówce standardowo znajduje się również szatnia, gabinet dyrektora i pokój nauczycielski oraz zaplecze socjalne z kuchnią i zmywalnią. Mimo niedużej powierzchni obiektu wewnętrzne pomieszczenia są dobrze rozplanowane i funkcjonalne. Podobnie jak ogrodzony plac zabaw, który znajduje się zaledwie kilkadziesiąt metrów dalej. Wszystko to tworzy komfortowe warunki pobytu dla ok. 44 przedszkolaków.

Dzięki obiadom dostarczanym przez zewnętrzną firmę cateringową, dzieci mogą spędzać w przedszkolu ponad 10 godzin dziennie, od 6.45 do 17.00. Wysokość czesnego zależy od kilku czynników, dlatego też jest ustalana indywidualnie. Ze szczegółami funkcjonowania przedszkola „Kolorowe Kredki” i bogatą ofertą zajęć dodatkowych można zapoznać się pod adresem: www.kolorowekredki-wl.pl lub dzwoniąc na numer telefonu: 665-521-876.

W piątek 1 grudnia Przedszkole Niepubliczne „Kolorowe Kredki” odwiedzili sekretarz gminy Monika Klemenska i podinspektor UG ds. oświaty Marek Wodawski, którzy zostali oprowadzeni po placówce przez właścicielkę Kingę Łołę.

A.A.