„Słoneczko” świeci na Wolności

Dodano: 2017-11-28 15:06

Z początkiem września swoją działalność zainaugurowało Przedszkole Niepubliczne „Słoneczko” położone przy ulicy Wolności we Włoszakowicach. Prezentujemy filmik promocyjny niedawno otwartego przedszkola i kilka zdjęć z tej placówki.

Przypominamy, że właścicielami przedszkola „Słoneczko” są Iwona i Marek Frankowscy z Zaborówca. Budynek o łącznej powierzchni ponad 600 m2 posiada cztery nowoczesne sale gotowe jednocześnie przyjąć aż stu przedszkolaków. Każda z nich wyposażona jest w oddzielną łazienkę dostosowaną do wzrostu maluchów i osobne wyjście na podwórko. Idąc z duchem czasu nie mogło też zabraknąć ogrzewania podłogowego, klimatyzacji oraz kompleksowego monitoringu. W obiekcie znajduje się ponadto szeroki korytarz z szafkami zamykanymi na klucz, gabinet dyrektora, pokój nauczycielski, zaplecze socjalne ze zmywalnią i wydawalnią posiłków oraz duża sala przeznaczona na organizację teatrzyków, przedstawień, balików i spotkań z rodzicami. Okazale prezentuje się również zewnętrzny plac zabaw, który powstał dzięki wsparciu gminnej Fundacji „Jesteśmy - Więc Pomagamy” i firmy Wernek Kenkel z Krzycka Wielkiego.

Godziny funkcjonowania przedszkola są uzależnione od indywidualnych potrzeb rodziców. Obecnie można przyprowadzić dziecko już o 6.00, a odebrać późnym popołudniem. Miesięczna opłata za pobyt pociechy w placówce (od 2,5 do 6 lat) wynosi 250 zł plus ewentualny koszt obiadu. Niedawno w jednej z sal przedszkola została również uruchomiona usługa „niani na godziny”. Zapisy prowadzone są telefonicznie: 664-030-716 lub elektronicznie: delfina.f@interia.pl. Więcej informacji na temat funkcjonowania placówki można znaleźć w poniższym filmiku promocyjnym.

W czwartek 23 listopada Przedszkole Niepubliczne „Słoneczko” odwiedzili sekretarz gminy Monika Klemenska i podinspektor UG ds. oświaty Marek Wodawski. Po placówce oprowadziła ich właścicielka Iwona Frankowska wraz z córkami.

A.A.