Oświata

fotografia
Poznaliśmy najlepszych matematyków w gminie

Dodano : 2018-06-20 12:17

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego w salce masońskiej Pałacu Sułkowskich we Włoszakowicach odbyło się podsumowanie VII Gminnego Konkursu Matematycznego. W spotkaniu uczestniczyli przede wszystkim mali mistrzowie królowej nauk, którzy uzyskali najlepszy wynik podczas pisanego tydzień wcześniej testu.

fotografia
Piękne czytanie w Jezierzycach Kościelnych

Dodano : 2018-06-14 13:54

12 czerwca w jezierzyckiej Szkole Podstawowej już po raz piąty odbył się Gminny Konkurs Pięknego Czytania. Z tej okazji do Jezierzyc Kościelnych przyjechali najlepsi czytelnicy z poszczególnych szkół naszej gminy.

fotografia
Sezon na festyny rozpoczęty

Dodano : 2018-05-28 10:17

W ostatnią majową niedzielę na terenie boiska przy Zespole Szkół Ogólnokształcących we Włoszakowicach odbył się XXVI Środowiskowy Festyn „Serca Dzieciom”, który od wielu lat cieszy się niezmienną popularnością wśród mieszkańców naszej gminy.

fotografia
Włoszakowicki „Mam Talent”

Dodano : 2018-05-25 14:45

„Często wielkie talenty pozostają w ukryciu”, ale nie w Zespole Szkół Ogólnokształcących we Włoszakowicach. Jest to bowiem miejsce, w którym uczniowie codziennie rozwijają swoje talenty i zainteresowania. Od kilku lat mogą je również zaprezentować szerokiemu gronu odbiorców, a wszystko za sprawą konkursu młodych talentów „Mam Talent”, który na stałe wszedł do kalendarza imprez szkolnych.

   Wczytywanie...