Oświata

fotografia
Poloneza czas zacząć

Dodano : 2019-01-11 21:17

Tradycyjnym staropolskim tańcem zainaugurowali swoją studniówkę tegoroczni maturzyści z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Karola Kurpińskiego we Włoszakowicach. Tym samym dwunastu trzecioklasistów z naszej gminy rozpoczęło okres intensywnej nauki do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu.

fotografia
Kolejny nauczyciel awansowany

Dodano : 2019-01-02 17:34

Dnia 2 stycznia w siedzibie Urzędu Gminy Włoszakowice wójt Robert Kasperczak uroczyście wręczył akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. Odebrał go Mateusz Gabryś, nauczyciel odbywający staż z pedagogiki i logopedii w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Jezierzycach Kościelnych, który 13 grudnia ub.r. zdał egzamin przed komisją egzaminacyjną.

fotografia
Tydzień dla Niepodległej

Dodano : 2018-11-09 10:26

Dnia 5 listopada w Zespole Szkół Ogólnokształcących we Włoszakowicach, uroczystym wciągnięciem flagi państwowej na maszt, zainaugurowano „Tydzień dla Niepodległej”. Tym patriotycznym gestem przedstawiciele szkoły dali początek szeregowi działań, które uświetniły setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. 

fotografia
Dzień Nauczyciela w pełni

Dodano : 2018-10-16 10:26

Również w Zespole Szkół Ogólnokształcących we Włoszakowicach tegoroczne obchody Dnia Edukacji Narodowej były połączone z pasowaniem pierwszoklasistów. W placówce, której patronem jest Karol Kurpiński, uroczystość tę obchodzono w poniedziałek 15 października.

fotografia
Świętowania ciąg dalszy

Dodano : 2018-10-12 19:58

Kolejna uroczystość w ramach tegorocznego Dnia Edukacji Narodowej za nami. Tym razem w piątek 12 października swoje święto obchodzili nauczyciele ze Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Jezierzycach Kościelnych, w której uroczysta akademia była połączona z pasowaniem pierwszoklasistów.

fotografia
Nauczyciele rozpoczęli świętowanie

Dodano : 2018-10-10 11:14

Jako pierwsi w tym roku zbliżający się Dzień Edukacji Narodowej świętowali pracownicy Szkoły Podstawowej im. Ks. Teodora Kurpisza w Bukówcu Górnym. Coroczne święto nauczycieli obchodzono w miejscowej szkole 9 października, a miejscem organizacji uroczystej akademii z tej okazji była tradycyjnie bukówiecka sala wiejska.

   Wczytywanie...