II kolejka Amatorskiej Ligi Wsi Piłki Nożnej

Dodano: 2017-04-26 10:22

23 kwietnia na Kompleksie Boisk Sportowych „Orlik” w Krzycku Wielkim odbyła się II kolejka Amatorskiej Ligi Wsi Piłki Nożnej.

Wyniki poszczególnych spotkań:

Włoszakowice – Orzeł Dłużyna 2:2

Bramki: Jan Kaminiarz (Włoszakowice) Łukasz Maciąg (Włoszakowice) Artur Gryziecki  (Dłużyna) Dawid Nowak (Dłużyna)

Szoguny Krzycko Wielkie – Boszkowo 5:1

Bramki: Arkadiusz Szymczak (Krzycko Wielkie) Kamil Szymczak (Krzycko Wielkie) Mikołaj Brychcy (Krzycko Wielkie) Paweł Kulas (Krzycko Wielkie) Wojciech Marcinek (Krzycko Wielkie) Jakub Ratajczak (Boszkowo)

Kartki: czerwona po dwóch żółtych – Maciej Ratajczak (Boszkowo)

Bukówiec Górny – Zbarzewo 3:2

Bramki: Bartosz Zając (Bukówiec Górny) Eryk Poniży (Bukówiec Górny) Damian Stępczak (Bukówiec Górny) Mariusz Cielon (Zbarzewo) Dominik Nędzyk (Zbarzewo)

Kartki: czerwona po dwóch żółtych – Arkadiusz Maszner (Bukówiec Górny) czerwona po dwóch żółtych – Mariusz Cielon (Zbarzewo)

Jezierzyce Kościelne – Sądzia 2:1

Bramki: Michał Żurek 2x (Jezierzyce Kościelne) Marcin Szklarski (Sądzia)

 

Zmiany w terminarzu rozgrywek dostępne są na stornie wloszakowice.pl.

Poniżej prezentujemy aktualną tabelę, klasyfikację strzelców oraz fair play.

tabela

Klasyfikacja strzelców

l.p.

Imię i nazwisko

Drużyna

liczba bramek

1

Karol Miś

Włoszakowice

5

2

Marcin Szklarski

Sądzia

3

3

Michał Żurek

Jezierzyce Kościelne

2

4

Eryk Poniży

Bukówiec Górny

2

5

Arkadiusz Szymczak

Krzycko Wielkie

2

6

Paweł Kulas

Krzycko Wielkie

2

7

Jan Kaminiarz

Włoszakowice

2

8

Szymon Dworczak

Zbarzewo

2

9

Dawid Apolinarski

Krzycko Wielkie

2

10

Patryk Hałupka

Grotniki

2

11

Oskar Owsiany

Grotniki

2

12

Mariusz Cielon

Zbarzewo

1

13

Dominik Nędzyk

Zbarzewo

1

14

Bartosz Zając

Bukówiec Górny

1

15

Damian Stępczak

Bukówiec Górny

1

16

Kamil Szymczak

Krzycko Wielkie

1

17

Mikołaj Brychcy

Krzycko Wielkie

1

18

Wojciech Marcinek

Krzycko Wielkie

1

19

Jakub Ratajczak

Boszkowo

1

20

Artur Gryziecki

Dłużyna

1

21

Dawid Nowak

Dłużyna

1

22

Łukasz Maciąg

Włoszakowice

1

23

Radosław Nabywaniec

Sądzia

1

24

Marcin Dudzik

Bukówiec Górny

1

25

Karol Stankowiak

Zbarzewo

1

26

Szymon Pracharczyk

Krzycko Wielkie

1

27

Marek Piasecki

Krzycko Wielkie

1

28

Adrian Adamczewski

Włoszakowice

1

29

Bogdan Sujecki

Dłużyna

1

30

Sławomir Sterna

Grotniki

1

31

Marek Borowczak

Grotniki

1

32

Jacek Nędzyk

Grotniki

1

 

Klasyfikacja Fair Play

tabela2

Kolejka III odbędzie się w sobotę 20 maja 2017 roku. Pierwszy mecz o godzinie 19. Serdecznie zapraszamy!

Arkadiusz Szymczak