Działki budowlane w atrakcyjnej lokalizacji!
Gmina Włoszakowice sprzedaje działki!
Gdzie? Włoszakowice, ul. Kurpińskiego przy wylocie w stronę Bukówca Górnego.
Ile? 12 działek do sprzedania. w nowej niższej cenie 42 zł za m kw. netto.

Po dłuższej przerwie na halę sportowo-środowiskową we Włoszakowicach wróciły emocje związane z Mistrzostwami Wielkopolski Młodzików. W meczu decydującym o ostatecznej pozycji w grupie miejscowi szczypiorniści zmierzyli się z drużyną KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski II.

Piątkowe spotkanie rozpoczęło się tradycyjnie o godzinie 17:15 i składało się z dwóch połów po 25 minut. Ze względu na dużą stawkę pojedynek już od samego początku był niezwykle zacięty. Niestety po kilku minutach to goście przejęli inicjatywę, a liczne kary indywidualne i spora nerwowość w grze sprawiły, że nasi piłkarze przegrali pierwszą połowę wynikiem 8:12. W drugiej części meczu sytuacja na parkiecie nieco się wyrównała, podobnie jak wynik na tablicy świetlnej. Przez pewien czas gospodarze prowadzili nawet dwoma bramkami, lecz z powodu niedokładnych podań szybko roztrwonili uzyskaną z trudem przewagę. Nerwową końcówkę lepiej wytrzymali przeciwnicy z Ostrowa i to oni mogli cieszyć się ostatecznym zwycięstwem 24:26.

Przegrana w ostatnim meczu pierwszej fazy rozgrywek wywołała u podopiecznych Jacka Mateckiego spory niedosyt i złość. Pocieszeniem pozostaje fakt, że mimo porażki włoszakowiccy szczypiorniści zajęli czwarte miejsce w swojej grupie i awansowali do fazy finałowej Mistrzostw Wielkopolski. Tym samym już niedługo powalczą z siódemką innych drużyn o najważniejsze trofeum w naszym województwie!

W trakcie piątkowego spotkania bramki dla SPR GZK Włoszakowice zdobywali: Jakub Bednarczyk (8), Szymon Borowczak (8), Eryk Rutkiewicz (4), Dawid Lorych (2), Błażej Kot (1), Michał Leśniak (1).