Imprezy sportowe i rekreacyjne

fotografia
Grotnicki plac zabaw oficjalnie otwarty

Dodano : 2019-08-20 11:17

Choć pierwszy w historii Grotnik plac zabaw cieszy najmłodszych mieszkańców wsi już od połowy lipca, to jego oficjalne otwarcie nastąpiło dopiero 19 sierpnia. Tej radosnej dla całej lokalnej społeczności chwili nie pokrzyżowały nawet opady deszczu, które tego dnia przetaczały się nad naszą gminą.

fotografia
Włoszakowickie akcenty na Dniach Powiatu

Dodano : 2019-08-19 08:03

16 i 17 sierpnia odbywały się tegoroczne Dni Powiatu Leszczyńskiego, w których aktywnie uczestniczyły wszystkie współtworzące go gminy. Podczas tej dwudniowej imprezy nie zabrakło również silnych akcentów z gminy Włoszakowice.

fotografia
Mażoretki „Twins” mistrzyniami Europy

Dodano : 2019-08-19 07:36

Ogromnym sukcesem dla włoszakowickich Mażoretek „Twins” zakończyły się Mistrzostwa Europy w węgierskim Győr (European Championship of Majorette-sport IAM 2019), które odbywały się w dniach 14-18 sierpnia.

fotografia
X kolejka obrodziła w gole

Dodano : 2019-08-18 20:50

Od początku sierpnia na terenie naszej gminy trwają uroczystości dożynkowe, podczas których okoliczni rolnicy dziękują za zebrane plony. Tymczasem niezwykle urodzajna, lecz nie w zboża, a w gole, była X kolejka Ligi Gminnej, serwując kibicom obecnym na krzyckim orliku niesamowite widowisko z rekordową liczbą aż 35 bramek.

fotografia
Turniej z okazji otwarcia boiska

Dodano : 2019-08-18 11:10

Od niedawna mieszkańcy Dłużyny mogą pochwalić się własnym boiskiem do piłki siatkowej plażowej, które powstało obok miejscowego stadionu piłkarskiego. Jego oficjalne otwarcie nastąpiło w sobotnie popołudnie 17 sierpnia, przy okazji pierwszego rozgrywanego tutaj turnieju.

fotografia
Turniej siatkarzy na krzyckiej plaży

Dodano : 2019-08-13 12:10

Słoneczna niedziela 11 sierpnia upłynęła w Krzycku Wielkim pod znakiem Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej zorganizowanego przez sołtys wsi Natalię Walkowiak i Radę Sołecką. Iście wakacyjne rozgrywki toczyły się oczywiście na tamtejszej plaży, nad samym brzegiem Jeziora Krzyckiego.

   Wczytywanie...