Imprezy sportowe i rekreacyjne

fotografia
Wystartowała II edycja „Crossu ścieżkami Bartka z Piekła”

Dodano : 2018-12-17 11:36

Zimowy „Cross ścieżkami Bartka z Piekła” to cykl czterech imprez biegowych odbywających się w leśnej scenerii Przemęckiego Parku Krajobrazowego. Tegoroczna edycja wydarzenia organizowanego w okolicy Dominic przez klub HKS Azymut Mochy wystartowała w niedzielę 16 grudnia.

fotografia
Szachy z Mikołajem

Dodano : 2018-12-17 09:46

Już po raz czwarty przed Świętami Bożego Narodzenia odbył się we Włoszakowicach turniej „Szachy z Mikołajem”. W zawodach wzięli udział nie tylko zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego działającego przy miejscowym Zespole Szkół Ogólnokształcących, ale też ich rodzice i początkujący szachiści.

fotografia
Gwiazdkowa Sobota z Szogunami

Dodano : 2018-12-16 18:59

Takiego wydarzenia w Krzycku Wielkim jeszcze nie było! W sobotę 15 grudnia grupa ponad 30 pasjonatów zrzeszonych wokół miejscowej drużyny piłkarskiej zorganizowała pełne niespodzianek przedświąteczne spotkanie dla dzieci i młodzieży.

fotografia
We Włoszakowicach królowała akrobatyka

Dodano : 2018-12-11 14:03

Niedziela 9 grudnia upłynęła na hali sportowo-środowiskowej we Włoszakowicach pod znakiem Mikołajkowego Turnieju Akrobatycznego. Pierwsze tego typu zawody w naszej gminy przyciągnęły około 350 młodych akrobatów z czterech województw, reprezentujących takie miasta i miejscowości jak Inowrocław, Świebodzin, Nowa Sól, Podmokle Małe, Góra, Leszno, Kościan, Rawicz, Gostyń, Rydzyna, Osieczna, Święciechowa, Dąbcze i Bukówiec Górny.

fotografia
Jubileuszowy zlot mikołajów na Koczurach

Dodano : 2018-12-08 17:30

Pogoda w sobotę 8 grudnia przypominała bardziej wczesną wiosnę niż zbliżającą się zimę. Mimo to na terenie leśniczówki Koczury stawiło się ponad 200 turystów w czerwonych strojach, którzy wzięli udział w jubileuszowej XXV edycji Złazu Mikołajkowego organizowanego przez MKKT-PTTK „Łaziki” Włoszakowice.

fotografia
Turniej piłkarski w mikołajkowym klimacie

Dodano : 2018-12-02 19:51

Pierwszego dnia grudnia na włoszakowickiej hali sportowo-środowiskowej został rozegrany Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci. O puchar wójta naszej gminy walczyło aż 10 drużyn reprezentujących barwy Sokoła Włoszakowice, GKS Włoszakowice, Dębu Boguszyn i czeskiego klubu FC Jiskra z przygranicznych gmin Králíky i Červená Voda.

   Wczytywanie...