Imprezy sportowe i rekreacyjne

fotografia
Po raz trzeci „do piekła i z powrotem”

Dodano : 2018-02-12 14:52

Trzeci z czterech etapów „Crossu Ścieżkami Bartka z Piekła”, organizowanego przez klub HKS Azymut Mochy w okolicach Dominic, odbył się w niedzielę 11 lutego. Na zamarzniętej trasie o długości 5 lub 10 km rywalizowało 82 biegaczy i piechurów sklasyfikowanych w kilkunastu różnych kategoriach.

fotografia
Jubileuszowe zjeżdżanie w Šanovie

Dodano : 2018-02-12 13:09

Narciarze i snowboardziści mieszkający, uczący się lub pracujący na terenie naszej gminy spędzili tegoroczne ostatki na stoku w czeskim Šanovie (gmina Králíky). Wszystko za sprawą jubileuszowej, XV już edycji Mistrzostw Gminy Włoszakowice w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie organizowanych przez włoszakowickie Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół”.

fotografia
„Bałwan” wcale nie zimowy

Dodano : 2018-01-29 08:39

W sobotę 27 stycznia odbyła się jubileuszowa, XXXV już edycja Rajdu Zimowego „Bałwan” organizowanego przez włoszakowickie „Łaziki”. Mimo nazwy tegoroczna edycja imprezy nie miała w sobie nic z zimy, a ze względu na brak białego puchu jej uczestnicy nie zaznali nawet przyjemności lepienia śniegowych postaci.

fotografia
Drugi etap dominickiego crossu to już historia

Dodano : 2018-01-15 14:35

W mroźną niedzielę 14 stycznia odbył się drugi z czterech etapów „Crossu Ścieżkami Bartka z Piekła” – zimowego biegu organizowanego przez klub HKS Azymut Mochy w okolicach Dominic. Tym razem na dystansach 5 i 10 km ścigało się 74 biegaczy i piechurów, którzy rywalizowali ze sobą w 17 różnych kategoriach.

fotografia
Przedsylwestrowe zmagania kolarzy

Dodano : 2017-12-31 11:45

Obfitujący w wydarzenia sportowe rok w naszej gminie zakończył się z prawdziwym przytupem. Wszystko za sprawą zorganizowanego we włoszakowickim parku Pucharu Wójta Gminy Włoszakowice w Kolarstwie Przełajowym – imprezie zaliczanej do CX Orlen Pucharu Polski, będącej jednocześnie drugim etapem wyścigu dla upamiętnienia 99. Rocznicy Powstania Wielkopolskiego.

fotografia
Szachiści z Włoszakowic na turnieju w Gnieźnie

Dodano : 2017-12-30 10:19

W czasie przerwy świąteczno-noworocznej klub Chrobry Gniezno zaprosił szachistów z całej Polski na II Turniej Ogólnopolski „Tu powstała Polska”. Podczas zawodów Włoszakowice reprezentowało sześciu zawodników, którzy pod opieką Wiesławy Walkowskiej walczyli o jak najlepsze lokaty.

   Wczytywanie...