Imprezy sportowe i rekreacyjne

fotografia
Festynowa niedziela w Bukówcu

Dodano : 2019-06-18 10:55

Niedzielne popołudnie 16 czerwca upłynęło w Bukówcu Górnym pod znakiem kolejnej edycji Festynu Wiejskiego, czyli corocznej imprezy o charakterze charytatywnym. Przy okazji świetnie spędzonego czasu uczestnicy wydarzenia mogli tradycyjnie wesprzeć finansowo jednego z potrzebujących mieszkańców wsi.

fotografia
Turniej piłkarski APR Włoszakowice

Dodano : 2019-06-17 13:30

15 czerwca na stadionie we włoszakowickim parku odbył się turniej piłkarski, w którym wzięli udział zawodnicy zrzeszeni w Akademii Piotra Reissa działającej przy tutejszym Towarzystwie Gimnastycznym „Sokół”. Mali piłkarze z naszej gminy w wieku od 4 do 7 lat rywalizowali w nim ze swoimi rówieśnikami z Leszna.

fotografia
Grad goli w VI kolejce

Dodano : 2019-06-17 12:28

W miniony weekend niszczycielskie burze z gradobiciami po raz kolejny szczęśliwie ominęły naszą gminę. Prawdziwa nawałnica z „gradem” goli przetoczyła się jednak nad Kompleksem Boisk Sportowych „Orlik” w Krzycku Wielkim, gdzie 15 czerwca została rozegrana VI kolejka Ligi Gminnej.

fotografia
Upalne powitanie wakacji

Dodano : 2019-06-17 10:12

Niemal tropikalne warunki towarzyszyły drużynom z powiatów konińskiego, leszczyńskiego, ostrowskiego, pilskiego, szamotulskiego i wągrowieckiego, które 15 czerwca wzięły udział w XXI Rajdzie kolarsko-pieszym „Witamy wakacje”. Coroczna impreza organizowana przez MKKT-PTTK „Łaziki” Włoszakowice w Boszkowie-Letnisku stanowiła III etap współzawodnictwa turystycznego o puchar marszałka województwa wielkopolskiego.

fotografia
Dzieci świętowały na Koczurach

Dodano : 2019-06-11 16:24

Trudno wyobrazić sobie obchody święta wszystkich najmłodszych w naszej gminie bez Rodzinnego Dnia Dziecka organizowanego na terenie leśniczówki Koczury przez Nadleśnictwo Włoszakowice. IX edycja imprezy odbyła się w niedzielę 9 czerwca i jak zawsze zgromadziła setki uczestników z całej okolicy.

fotografia
Akrobaci znowu rywalizowali w hali

Dodano : 2019-06-11 15:14

W niedzielę 9 czerwca włoszakowicka hala sportowo-środowiskowa była świadkiem Międzywojewódzkiego Turnieju Akrobatycznego „Akro-Talent” 2019 przeznaczonego dla dzieci i młodzieży. Nie pierwsze tego typu zawody rozgrywane w naszej gminie zebrały reprezentantów aż piętnastu klubów z pięciu województw (dolnośląskiego, lubuskiego, pomorskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego), którzy w kilku różnych klasach rywalizowali o miano najzdolniejszych młodych akrobatów.

   Wczytywanie...