Zapowiedź ostatniej kolejki ALWPN

Dodano: 2017-09-28 12:47

Przyszedł czas na wielki finał! Przed nami ostatnia kolejka zmagań w ramach Amatorskiej Ligi Wsi Piłki Nożnej. Mimo że Włoszakowice są już pewne zwycięstwa, czeka nas kilka ciekawych pojedynków.

 

Grotniki Team – Boszkowo, godz. 10.00

Na pierwszy ogień idą drużyny Grotniki Team i Boszkowo. Boszkowo w ostatniej kolejce oddało mecz walkowerem. Z kolei Grotniki pewnie pokonały Zbarzewo i wygrana w meczu z Boszkowem pozwoli im realnie myśleć o zajęciu 5 miejsca. Liderem klasyfikacji strzelców jest reprezentujący Grotniki Team Łukasz Chałupka, który na pewno będzie chciał poprawić swój dorobek strzelecki. Po piętach depcze mu bowiem Karol Miś z Włoszakowic.

Włoszakowice – Zbarzewo, godz. 10.40

W drugim meczu zobaczymy Włoszakowice oraz Zbarzewo. Mimo zapewnionego końcowego zwycięstwa w lidze, Włoszakowice bez wątpienia nie odpuszczą ostatniego pojedynku. Wspomniany wyżej Karol Miś ciągle liczy na koronę króla strzelców i koledzy będą chcieli mu w tym pomóc. Zbarzewo jest w trudnej sytuacji, gdyż na swoim koncie ma zaledwie jeden punkt i razem z Boszkowem zamyka stawkę.

Szoguny Krzycko Wielkie – Sądzia, godz. 11.20

Trzeci pojedynek zapowiada się najbardziej emocjonująco. Szoguny Krzycko Wielkie i Sądzia zmierzą się w bezpośrednim starciu o wicemistrzostwo. Aktualnie na drugiej pozycji znajdują się Szoguny, lecz wyprzedzają rywali zza miedzy zaledwie o punkt. Przegrany tej rywalizacji stanie na najniższym stopniu podium.

Bukówiec Górny – Jezierzyce Kościelne, godz. 12.00

W ostatnim pojedynku naprzeciw siebie staną drużyny z Bukówca Górnego oraz Jezierzyc Kościelnych. Stawką tego meczu będzie czwarta lokata na koniec rozgrywek. Bliżej tego celu jest drużyna z Bukówca, która zgromadziła na swoim koncie 12 punktów. Jezierzyce mają dwa punkty mniej, dlatego muszą postawić wszystko na jedną kartę.

Na Kompleks Boisk Sportowych „Orlik” w Krzycku Wielkim zapraszamy już w najbliższą niedzielę 1 października. Ostatnia Kolejka ALWPN rozpocznie się o godzinie 10.00.

Kierownik GOSiR Arkadiusz Szymczak