Wydarzenia

fotografia
Zbiórka folii

Dodano : 2018-03-19 13:53

Urząd Gminy Włoszakowice informuje, że w ramach ponoszonej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na rzecz Gminy Włoszakowice w dniu 24 marca 2018 r. (sobota) Firma Usługowo-Handlowa Dominik Zając, Błotnica ul. Szkolna 46, przeprowadzi objazdową zbiórkę folii.

fotografia
Mażoretkowe święto we Włoszakowicach

Dodano : 2018-03-18 20:34

Batony, flagi i pompony królowały w sobotę 17 marca na hali sportowo-środowiskowej we Włoszakowicach. Wszystkim tym, którzy nie wiedzą cóż to takiego tłumaczymy, że są to rekwizyty używane podczas drugiej edycji konkursu K&M Mażoretkowe Show, która przyciągnęła do siedziby naszej gminy ponad 100 uczestniczek z całej okolicy.

fotografia
Przedszkolaki zwiastowały wiosnę

Dodano : 2018-03-16 13:06

Mimo nadal panującej zimy i chłodu za oknami dzieci z oddziału przedszkolnego przy ulicy Kurpińskiego we Włoszakowicach odwiedziły Urząd Gminy, zwiastując nieuchronne nadejście wiosny i ciepła. Symbolem zmieniających się pór roku było przyniesione przez przedszkolaki „nowe lotko”, a więc gałązki sosnowe ustrojone barwnymi bibułkami.

fotografia
Półmetek strażackich zebrań

Dodano : 2018-03-15 14:21

Za nami półmetek zebrań w gminnych jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych. Tegoroczne spotkania strażackie odbyły się już w Jezierzycach Kościelnych, Bukówcu Górnym, Grotnikach, Dłużynie, Krzycku Wielkim i Sądzi.

fotografia
Ekologia zagościła w naszej gminie

Dodano : 2018-03-14 14:26

„Ekologia w naszej gminie” to tytuł pierwszego Gminnego Przeglądu Teatralnego, który odbył się w środowe przedpołudnie 14 marca na hali sportowo-środowiskowej we Włoszakowicach. Jego uczestnikami byli uczniowie szkół podstawowych z Bukówca Górnego, Dłużyny, Jezierzyc Kościelnych, Krzycka Wielkiego i Włoszakowic oraz podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy im. Wernera Kenkla.

   Wczytywanie...