Wydarzenia

fotografia
Słoneczne pożegnanie lata

Dodano : 2018-09-20 10:33

Ciepła i słoneczna, choć już prawie jesienna aura, towarzyszyła członkom Stowarzyszenia – Koło Gminne Emerytów, Rencistów i Inwalidów, którzy w środowe popołudnie 19 września oficjalnie żegnali lato. W przeciwieństwie do powitania najcieplejszej pory roku, jej pożegnanie udało się zorganizować na terenie Ośrodka Żeglarskiego w Boszkowie-Letnisku.

fotografia
Wywiad z kierownikiem ZDG Jerzym Michalskim

Dodano : 2018-09-19 11:59

Dlaczego Włoszakowice nie mają obwodnicy, jak wyglądają przygotowania do przebudowy ulicy Dominickiej w Boszkowie-Letnisku i czy Sądzia doczeka się asfaltowego połączenia z Jezierzycami Kościelnymi – na te i inne pytania dotyczące inwestycji drogowych w naszej gminie odpowiada kierownik Zarządu Dróg Gminnych we Włoszakowicach Jerzy Michalski. Zapraszamy do lektury wywiadu!

fotografia
Realizacja projektu POIiŚ w pełni

Dodano : 2018-09-19 09:23

Publikujemy najnowsze sprawozdanie z realizacji robót w ramach projektu POIiŚ pn.: „Rozbudowa i modernizacja infrastruktury wodociągowo-kanalizacyjnej Aglomeracji Włoszakowice – Etap I”.

fotografia
ZDG nie próżnuje

Dodano : 2018-09-14 09:19

Obecny rok jest w gminie Włoszakowice rekordowy jeśli chodzi o inwestycje drogowe. Pod tym względem nie próżnuje również Zarząd Dróg Gminny, który niedawno zakończył i rozpoczął realizację kolejnych zadań.

fotografia
Nocna kolejka ALWPN

Dodano : 2018-09-13 09:28

W pierwszy piątek września odbyła się XII kolejka Amatorskiej Ligi Wsi Piłki Nożnej gminy Włoszakowice. Tym razem wszystkie mecze zostały rozegrane przy sztucznym oświetleniu. Sprawdź wyniki i aktualną sytuację w tabelach.

fotografia
Bliski koniec inwestycji

Dodano : 2018-09-12 13:42

Ku końcowi zbliża się największa inwestycja w historii powiatu leszczyńskiego, polegająca na budowie i przebudowie 28-kilometrowej drogi powiatowej nr 390P z Wijewa do Nietążkowa. Przedstawiamy aktualny raport zdjęciowy z prac nad ostatnim jeszcze niegotowym fragmentem trasy – ulicą Kurpińskiego we Włoszakowicach.

   Wczytywanie...