Bezdomne psy do adopcji

Dodano: 20 kwietnia 2020

Bezdomne psy do adopcji

Do miejsca tymczasowego pobytu zwierząt bezdomnych we Włoszakowicach stale trafiają kolejne porzucone psy, które szukają nowego domu. Poniżej przedstawiamy te aktualnie oczekujące na adopcję.

Brus to około 8-letni pies w typie owczarka niemieckiego (zaszczepiony i odrobaczony). Na początku bał się ludzi (zwłaszcza mężczyzn), ale obecnie wita wolontariuszy z radością. Nadal ma jednak ograniczone zaufanie do obcych osób i kiedy widzi takie na spacerach, to czasami chowa się za opiekunem. Dla tych, których zna jest przyjacielski i kontaktowy. Ciągnie na smyczy, bo prawdopodobnie nigdy wcześniej na niej nie chodził. Na inne zwierzęta nie zwraca uwagi. Pomimo swojego początkowego strachu przed obcymi jest bardzo ufnym, łagodnym i skupionym na człowieku psem. Bardzo potrzebuje ludzkiej miłości, gdyż tęsknota to najgorsza rzecz w kojcu.

Joy ma około 2 lata. Uwielbia spacery i ludzi. Jest wesołym, ruchliwym i pełnym pozytywnej energii psem, który chętnie się bawi. Szczególnie dobrze czuje się w obecności ludzie, a gdy zostaje w kojcu sam – skomle i prosi o uwagę.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny (600 261 495) lub poprzez stronę na Facebook’u: https://www.facebook.com/Przygarnij-%C5%81ap%C4%99-W%C5%82oszakowice-222608951554195/.

W razie problemów z dojazdem możliwa jest pomoc w transporcie zwierzęcia. Psy nie są wydawane do trzymania na łańcuchu!