Bezdomne psy do adopcji

Dodano: 02 grudnia 2019

Bezdomne psy do adopcji

Do miejsca tymczasowego pobytu zwierząt bezdomnych we Włoszakowicach stale trafiają kolejne porzucone psy, które szukają nowego domu. Poniżej przedstawiamy te aktualnie oczekujące na adopcję.

BRUS to około 8-letni pies w typie owczarka niemieckiego (zaszczepiony i odrobaczony). Na początku bał się ludzi (zwłaszcza mężczyzn), ale obecnie wita wolontariuszy z radością. Nadal ma jednak ograniczone zaufanie do obcych osób i kiedy widzi takie na spacerach, to czasami chowa się za opiekunem. Dla tych, których zna jest przyjacielski i kontaktowy. Ciągnie na smyczy, bo prawdopodobnie nigdy wcześniej na niej nie chodził. Na inne zwierzęta nie zwraca uwagi. Pomimo swojego początkowego strachu przed obcymi jest bardzo ufnym, łagodnym i skupionym na człowieku psem. Bardzo potrzebuje ludzkiej miłości, gdyż tęsknota to najgorsza rzecz w kojcu.

KARMEL to młody, radosny i pełen energii pies. Lubi skakać, bawić się oraz spacerować. Uwielbia towarzystwo ludzi, jest też bardzo przyjazny dla dzieci. Prosi o miłość i dom.

 

FIONA ma 2-3 miesiące, jest mała i przestraszona. Od miesiąca błąkała  się po wysypisku śmieci, nie pozwalając się schwytać (bardzo bała się ludzi). W końcu udało się ją złapać i teraz przebywa w naszym przytulisku. To nie jest jednak odpowiednie miejsce dla małego przestraszonego szczeniaczka. Kiedy weźmie się ją na ręce, to trzęsie się ze strachu, ale też tuli do człowieka. Prosi o miłość i dom.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny (600 261 495) lub poprzez stronę na Facebook’u: https://www.facebook.com/Przygarnij-%C5%81ap%C4%99-W%C5%82oszakowice-222608951554195/.

W razie problemów z dojazdem możliwa jest pomoc w transporcie zwierzęcia. Psy nie są wydawane do trzymania na łańcuchu!